iptv,cccam,kotobenx
RSS Beslememize abone olun


3 Aylık CCCam Server

Ürün Görselleri

pr_01_50_min

Ürün Açıklaması

Türkiye’de TEK ; Yine Bir KOTOBENX IPTV  Hizmetiyle Sizlerleyiz..

Türkiye’den 4-5 Metre Çanak Antenle Alınan SKYUK Paketindeki Seçme Kanalları Bilgisayarınızdan İnternet Bağlantınız Olması Şartı ile İzleyebilirsiniz.

Almanya , İtalya , Fransa , Cezayir vs..Dahil Birçok Dünya Ülkesine Paylaşım Vermekteyiz.Bu Kapsamda Alanının En İyisi Olduğumuzu Kullanıcılarımız Bilmektedirler..!

Ve Serverimizde İzleyebileceğiniz Uydu ve Paketler Aşağıda Sıralanmıştır.Bir Çok Serverde Sıklıkla Rastalanan NDS şifreleme Sistemli Yayıınların ( Örn: Hotbird Skt Italy , Astra 28 SkyUK ) Serverlerimizde Çok Hızlı ve Takılmasız Olarak Açıldığını Belirtmek İsteriz.

Farkımızı Sizde Hissedeceksiniz..!!!!!!

Serverlerimizin İnternet Bağlantı Hızı 100MGbit Olup Dünyada Daha Hızlı ve Gelişmiş Bir Sistemi Yoktur.

Teknik ve Maliyet Olarak Serverlerimiz , Alanında Tektir.Bir Başka Server ile Karşılaştırılması Zordur.45 Lokal Kartımız Vardır.Kendi kartlarımız olduğu için kanalların gitmesi,donması vs söz konusu olmaz.10 Yıllık Server tecrübemizle türkiye’nin her yerine server desteği veren bir firmayız.Müşterilerimize Tüm kartlar hop2 olarak gider.Hop1 hiçbirisi görünmez.Ama burada önemli olan kartın en sağlıklı ve stabil gitmesidir.45 Lokali 1 PC Servere Takıp stabil vermek olanaksızdır.Serverlerimiz 7 ayrı PC den 1 Ayrı PC ye aktarılıp en hızlı şekilde verilmektedir.Asla Hop3 kullanılmaz.Hop3 Kullanan bir serveriniz varsa ; bilinizki amatör bir serverdir.Bir Server Satın Alırken Onlara Sizin serverinizde hop3 den açılan kanallar varmı diye sorunuz , Hotbird Uydusundaki N Poland paketinin , ContoTV1-2-3 Kanalının , 75E Uydusundaki Raduga Paketinin , 36E Uydusundaki Triocolor ve NTV+ PLus Paketinin , Hotbirddeki OrangeHD Paketinin Açılıp Açılmadığını Sorunuz , Ayrıca SkyItaly paketinde Donma olup olmadığını ve Saat Kaça Kadar onları cep telefon numaralarından arayabileceğinizi sorunuz , Eğer tüm bu sorularınıza tatmin edici cevaplar alıyorsanız , İyi bir server satın almışsınız Demektir.
Hotbird Uydusundaki Bütün HD Yayınlar Serverimizde İzlenebilmektedir.
Polonyanın Ünlü HD Paketi N Poland Paketi , Fransanın OrangeHD Paketi ve İtalyan Adult Paket ContoTV 1-2-3 Kanalları Sadece CCcam Serverleriyle İzlenebilmektedir.
Bütün High Definition ( HD ) Yayınları Sorunsuz Kalitede İzletmenin Gururuyla..!!

Sorunsuz Cccam Super Full Server 7/24 Online
Server Hakkında Bilgi Vereyim Serverimiz Pc serverdir Yurt Dışında 10/10 Gbit Bağlantıya Bağlıdır 7/24 Onlinedir..
Donma kesilme gibi sorunlar olmaması için serverde local kartlar kullanıyorum.. telefondan, skypeden, msnden, mail üzerinden sürekli destek verilmektedir…
Bütün HD paketler Eklenmiştir..

  • Ve daha bir cok HD ve THREE D ( 3D ) yayınlarımız hizmetinizdedir.
  • Dünyanın tartısmasız en güclü server’ larina sahip olabilirsiniz.
  • TEST VERİLİR
  • SKYPE :  Deutiptv
  • Normal Fiyatı: 75 TL
  • Indirimli Fiyatı: 55 TL
  • Stock Adedi: VAR
iptv cccam